Super Mario Run Pobierz na PC- Super Mario Run Wersja na PC do Pobrania

Super Mario Run Pobierz na PC- Super Mario Run Wersja na PC do Pobrania

Super Mario Run Pobierz na PC

Recenzja Gry: Super Mario Run Download

Super Mario Run Pobierz na PC czerpie garściami z oryginału z lat osiemdziesiątych. Nawet jeśli idzie o fabułę. Ot, księżniczka Peach zostaje porwana przez złowrogiego Bowsera, a na jej ratunek wyrusza tytułowy hydraulik. Historia nie ma tutaj większego znaczenia. Liczy się przede wszystkim rozgrywka – prawie tak prosta, jak w oryginale, i… tak samo wciągająca. O tym, jak prosta jest rozgrywka w Super Mario Run Download, najlepiej mówi samo sterowanie. Do zabawy w nowej produkcji Nintendo wystarczy jeden palec. Gramy ze smartfonem ustawionym pionowo i skupiamy się na tym, by w odpowiednim momencie wykonywać skoki (robimy to, naciskając ekran w dowolnym miejscu). Skacząc, pokonujemy przeszkody, zbieramy złote i różowe monety czy eliminujemy przeciwników (wystarczy wskoczyć takiemu na głowę). Nowością jest zdolność Mario do odbijania się od ścian, wykonywania parkourowych sztuczek i cofania się na chwilę w lewo, ale to tylko drobna modyfikacja doskonale znanej – banalnej i wciągającej – rozgrywki.

Super Mario Run Download [PC]

Pobierz na pcJest to Wersja Super Mario Run Download Przeniesiona z konsoli Nintendo 3DS na PC.
Pobierz plik, następnie zainstaluj grę i ciesz się grą Super Mario Run na PC.

INFO/OPIS UPLOADU Gry

Nazwa Pobieranego Pliku: Super Mario Run.exe
Zawartość Pobieranego Pliku: .rar
Wersje Językowe: EN/PL
Haslo: brak

Nie Wiesz Jak Zainstalować?

Aby pobrać Super Mario Run Download wykonaj poniższe punkty.

1. Kliknij w Button Pobierz na PC.
2. Teraz poczekaj aż instalator Skidrow się pobierze na PC.
3. Po pobraniu instalatora uruchom go a następnie postępuj według wskazówek.
4. Na sam koniec instalacji będziesz musiał podać Cd-Key do twojej wersji gry od Skidrow.
5. Pobierz klucz Skidrow, następnie wpisz klucz w okienku i aktywuj grę. Jeżeli nie wiesz jak Pobrać klucz KLIKNIJ TUTAJ…

Filmik z Gry: Super Mario Run Pełna Wersja Download

Super Mario Run Pobierz na PC

Pobierz na pcJest to Wersja Super Mario Run Download Przeniesiona z konsoli Nintendo 3DS n PC.
Pobierz plik, następnie zainstaluj grę i ciesz się grą Super Mario Run na PC.

Filmik Pokazujący pobieranie i instalacje gier z naszej strony!

Autorzy poza głównym trybem rozgrywki – World Tour (bieg w prawo do celu przez szereg etapów, osadzonych w kilku różnorodnych światach) – przygotowali jeszcze dwie formy zabawy. W pierwszej z nich – Toad Rally – konkurujemy z innymi żywymi graczami lub sztuczną inteligencją, starając się zebrać jak najwięcej monet i zrobić to w jak najbardziej spektakularny sposób. Z kolei w drugiej rozbudowujemy królestwo, stawiając w jego obrębie budynki czy upiększając różnorakimi dekoracjami. Oczywiście płacimy za to monetami zebranymi w pozostałych trybach. Monety (różowe) pozwalają nam także nabywać specjalne bilety, pozwalające brać udział w wyścigach Toad Rally. Co ciekawe, z czasem możemy odblokować w Super Mario Run Pobierz na PC dodatkowe grywalne postacie. Poza Mario możemy objąć kontrolę także nad kilkoma innymi, popularnymi bohaterami. Po ukończeniu głównego trybu rozgrywki uzyskujemy dostęp do Księżniczki Peach, po połączeniu gry z naszym kontem My Nintendo dostajemy Toada, a po postawieniu określonych budynków w królestwie możemy pobawić się także Luigim, Yoshim i Toadette. Super Mario Run Pobierz na PC może pochwalić się typową dla serii, bajecznie kolorową oprawą, dzięki której gra powinna być jeszcze przystępniejsza dla każdego. Z przyjemnością odwiedza się kolejne światy i kolejne plansze. Na pochwałę zasługuje takę udźwiękowienie, które uprzyjemnia czas spędzony z Mario. Myśląc o minusach Super Mario Run Download, na myśl przychodzą mi trzy rzeczy. Pierwsza, Nintendo, chcąc stworzyć grę dla każdego, musiało stosownie obniżyć poziom trudności (dla mnie był on zdecydowanie zbyt niski). Druga, produkcja wymaga od nas stałego połączenia z siecią, przez co nie pozwala na zabawę w samolocie, metrze czy po wyczerpaniu pakietu internetu w smartfonie.

Pobierz grę Super Mario Run chomikuj.
Już jest Super Mario Run download.
Pobierz Super Mario Run crack.
Zagraj w najnowszą grę Super Mario Run za darmo.
Pełna Wersja gry Super Mario Run do pobrania na PC.
Super Mario Run pobierz grę Torrent.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *