Sniper Elite 4 Pobierz na PC – Sniper Elite 4 Download PC

Sniper Elite 4 Pobierz na PC – Sniper Elite 4 Download PC

Sniper Elite 4 Pobierz na PC

Recenzja Gry: Sniper Elite 4 Download

Seria Sniper Elite jest jedną z nielicznych, która skupia się tylko i wyłącznie na zabawie w snajpera Sniper Elite 4 Pobierz na PC. Cykl wykreowany przez zespół Rebellion zadebiutował w 2005 roku grą zatytułowaną Sniper Elite: Berlin 1945; choć nie odniosła ona oszałamiającego sukcesu, to zyskała sympatię graczy i doczekała się kilku kolejnych odsłon oraz pobocznej miniserii Zombie Army. Kolejną pełnoprawną częścią jest Sniper Elite 4 Pobierz na PC na komputery osobiste. Wydanie to różni się nieco od wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Przede wszystkim widoczne są zmiany w grafice – posiadacze odpowiednio mocnych komputerów mogą się cieszyć dodatkowymi efektami, wyższą rozdzielczością itd. Poza tym gra na PC-tach ukazała się tylko w wersji cyfrowej, aktywowanej na Steamie. Polski dystrybutor, firma Cenega, zadbał o pudełkowe wydanie jedynie na urządzeniach Sony i Microsoftu. Na tym kończą się różnice pomiędzy poszczególnymi edycjami. Rozgrywka, tryby itd. są takie same na każdej z platform sprzętowych. Również bonusy dodawane swego czasu do zamówień przedpremierowych były identyczne (minikampania Cel: Führer oraz pakiet skórek kamuflażowych do karabinów).

Sniper Elite 4 Download [PC]

Pobierz na pc

INFO/OPIS UPLOADU Gry

Nazwa Pobieranego Pliku: Sniper Elite 4_InstallShield.exe
Zawartość Pobieranego Pliku: .rar
Wersje Językowe: EN/FR/PL/IT/PT-BR
Haslo: brak

Nie Wiesz Jak Zainstalować?

Aby pobrać Sniper Elite 4 Download wykonaj poniższe punkty.

1. Kliknij w Button Pobierz na PC.
2. Teraz poczekaj aż instalator Skidrow się pobierze na PC.
3. Po pobraniu instalatora uruchom go a następnie postępuj według wskazówek.
4. Na sam koniec instalacji będziesz musiał podać Cd-Key do twojej wersji gry od Skidrow.
5. Pobierz klucz Skidrow, następnie wpisz klucz w okienku i aktywuj grę. Jeżeli nie wiesz jak Pobrać klucz KLIKNIJ TUTAJ…

Filmik z Gry: Sniper Elite 4 Pełna Wersja Download

Sniper Elite 4 Pobierz na PC

Pobierz na pc
W Sniper Elite 4 Pobierz na PC ponownie kierujemy poczynaniami Karla Fairburne’a, znanego z poprzednich części cyklu bohatera, który z Afryki Północnej zostaje wysłany na Półwysep Apeniński. Ma za zadanie wraz z włoskim ruchem oporu przygotować grunt pod nadchodzącą inwazję aliantów na Europę oraz wspomóc żołnierzy toczących zacięte walki z broniącymi się niemieckim dywizjami. Sniper Elite 4 Pobierz na PC rozbudowuje rozwiązania, które mogliśmy znaleźć w Sniper Elite III: Afrika. Naszym zadaniem jest wyeliminowanie kolejnych wyznaczonych celów, choć misje urozmaicono tutaj o wyzwania poboczne. Mamy względną dowolność przy wyborze sposobu, w jaki przedostaniemy się w ich pobliże. Rozległe sandboksowe plansze dają w tym względzie spore pole do popisu; musimy jednak uważać na niemieckie patrole, instalacje oraz pojazdy wojskowe. Mapy – zdecydowanie większe w porównaniu do poprzednich odsłon serii – odwzorowują nazistowskie umocnienia, malownicze włoskie miasteczka, lasy oraz klasztory.
Jak przystało na grę poświęconą pracy snajpera, w trakcie oddawania strzału bierzemy pod uwagę nie tylko pozycje wrogów, ale – na wyższych poziomach trudności – także takie aspekty jak siła i kierunek wiatru czy wpływ grawitacji na tor lotu kuli. Ponadto po raz pierwszy w historii serii gracz ma możliwość zerowania lunety w zależności od dystansu do celu. Rozwinięto także zestaw ruchów Karla, który potrafi teraz wspinać się na niedostępne wcześniej konstrukcje.

Filmik Pokazujący pobieranie i instalacje gier z naszej strony!

Pobierz grę Sniper Elite 4 chomikuj.
Już jest Sniper Elite 4 download.
Pobierz Sniper Elite 4 crack.
Zagraj w najnowszą grę Sniper Elite 4 za darmo.
Pełna Wersja gry Sniper Elite 4 do pobrania na PC.
Sniper Elite 4 pobierz grę Torrent.
Graj w Pełną Wersję Gry FIFA 16.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *