Phantaruk Download – Pobierz Phantaruk na PC

Phantaruk Download – Pobierz Phantaruk na PC

Phantaruk pobierz na pc

Recenzja Gry: Phantaruk Download

Phantaruk Download to pierwszoosobowa gra przygodowa, łącząca konwencję survival horroru z klimatami science fiction. Tytuł ukazał się na platformie PC Windows jako dzieło debiutującego studia Polyslash z Krakowa. Składają się nań ludzie, mający za sobą doświadczenia w takich zespołach jak CI Games, Reality Pump, Artifex Mundi oraz Bloober Team. Fabuła gry osadzona została w odległej przyszłości, w której ludzkość konsekwentnie wdraża w życie idee posthumanizmu, dążąc do stworzenia człowieka pozbawionego biologicznych słabości. Przodownikiem w tej dziedzinie jest firma H+ Corporation, a akcja gry przenosi nas na pokład statku kosmicznego Purity-02, będącego miejscem przeprowadzania tajnych badań. Sprawy komplikują się w momencie, w którym okazuje się, że jednostka jest niemal całkowicie opusztoszałą, śmiertelną pułapką, a jej korytarze przemierza tytułowa bestia – mityczny Phantaruk Download, którego jedynym celem jest zabicie wszystkiego, co znajdzie się w zasięgu wzroku.

Phantaruk Download [PC]

Pobierz na pc

INFO/OPIS UPLOADU Gry

Nazwa Pobieranego Pliku:  Phantaruk InstallShield.exe
Zawartość Pobieranego Pliku: .rar
Wersje Językowe: EN/FR/PL/IT/PT-BR
Haslo: brak

Wymagania Gry Phantaruk Pełna Wersja

  • System operacyjny: Windows XP/Vista/7
  • Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz lub lepszy
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: 256 GeForce 8500 lub lepsza
  • Inne: połączenie internetowe potrzebne do aktywacji gry w usłudze Skidrow

Nie Wiesz Jak Zainstalować?

Aby pobrać Phantaruk Download wykonaj poniższe punkty.

1. Kliknij w Button Pobierz na PC.
2. Teraz poczekaj aż instalator Skidrow się pobierze na PC.
3. Po pobraniu instalatora uruchom go a następnie postępuj według wskazówek.
4. Na sam koniec instalacji będziesz musiał podać Cd-Key do twojej wersji gry od Skidrow.
5. Pobierz klucz Skidrow, następnie wpisz klucz w okienku i aktywuj grę. Jeżeli nie wiesz jak Pobrać klucz KLIKNIJ TUTAJ…

Filmik z Gry: Phantaruk Pełna Wersja Download

Phantaruk Pobierz na PC

Pobierz na pc

Sytuacji nie ułatwia też fakt, że kontrolowana przez nas postać jest nosicielem tajemniczego pasożyta, który z każdą minutą stopniowo zatruwa jej organizm. Celem bohatera staje się więc nie tyle znalezienie sposobu na ucieczkę ze statku, ale przede wszystkim przeżycie. Pod względem mechaniki, Phantaruk Download jest pierwszoosbową grą przygodową, nastawioną głównie na eksplorację, w trakcie której towarzyszy nam nieustannie poczucie zagrożenia. Podczas rozgrywki przemierzamy liczne korytarze oraz pomieszczenia statku i rozwiązujemy proste zagadki logiczne, pozwalające na przedostanie się do nowych lokacji. Naszym śladem podąża zaś tytułowy wróg, którego powinniśmy za wszelką cenę unikać, gdyż każdy kontakt skończy się niechybną śmiercią. Dodatkowo musimy mieć na uwadze fakt, że z każdą minutą w naszym organizmie wzrasta poziom produkowanej przez pasożyta toksyny, więc podczas eksploracji musimy szukać neutralizujących jej działanie strzykawek. Na szczęście pomaga w tym zamontowany na przedramieniu bohatera HUD, który na bieżąco monitoruje puls oraz stężenie trucizny. Warto rozglądać się też za bateriami do latarki, bez której w ciemnych pomieszczeniach poradzić jest sobie niezwykle trudno. Prace nad grą Phantaruk Download rozpoczęto na silniku Unreal Engine, jednak finalna wersja produkcji na platformie PC Windows korzysta z popularnego, multiplatformowego silnika Unity 5, gwarantującego przyzwoitą jakość oprawy przy stosunkowo niewielkich wymaganiach sprzętowych. Elementem zasługującym na szczególne wyróżnienie jest mroczny i niezwykle sugestywny klimat rozgrywki, potęgowany przez dopracowaną warstwę dźwiękową.

Filmik Pokazujący pobieranie i instalacje gier z naszej strony!

Pobierz grę Phantaruk chomikuj.
Już jest Phantaruk download.
Pobierz Phantaruk crack.
Zagraj w najnowszą grę Phantaruk za darmo.
Pełna Wersja gry Phantaruk do pobrania na PC.
Phantaruk pobierz grę Torrent.
Graj w Pełną Wersję Gry FIFA 16.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *