Might & Magic: Heroes VII Download – Pobierz Might & Magic: Heroes VII na PC

Might & Magic: Heroes VII Download – Pobierz Might & Magic: Heroes VII na PC

Might & Magic: Heroes VII Download

Recenzja Gry: Might & Magic: Heroes VII Download

Might & Magic: Heroes VII Download to siódma główna odsłona kultowej serii strategii turowych w realiach fantasy. Tak jak dwie poprzednie odsłony, siódemka powstała pod auspicjami firmy Ubisoft, ale zadanie wyprodukowania gry po raz kolejny powierzono nowemu deweloperowi. Tym razem padło na niemieckie studio Limbic Entertainment, czyli zespół, który wcześniej opracował dodatki do Might & Magic: Heroes VI oraz osadzone w tym samym uniwersum RPG Might & Magic X: Legacy. Historia opowiadana przez Might & Magic: Heroes VII Pobierz rozgrywa się dziesięć lat po wydarzeniach z Heroes of Might and Magic V, a jej centralnym punktem jest wojna domowa toczona o tron Imperium. Kampania koncentruje się na młodym księciu z rodu Gryfów imieniem Ivan, który w celu zdobycia korony utworzył tzw. Radę Cieni, zrzeszającą przedstawicieli sześciu frakcji. By pomóc bohaterowi osiągnąć zwycięstwo, doradcy raczą go opowieściami o dawnych dziejach swoich ludów – przedstawionymi w formie osobnych kampanii do przejścia. Dzięki takiemu rozwiązaniu tryb fabularny ma bardzo nieliniową strukturę. Might & Magic: Heroes VII Download oferuje sześć grywalnych frakcji. Znalazły się wśród nich Przystań, Akademia, Twierdza, Nekropolis, Sylvan oraz Lochy (dwie ostatnie zostały wybrane przez graczy w sieciowym głosowaniu). Podstawowe mechanizmy zabawy oparto na rozwiązaniach z poprzednich części. Gra stanowi więc mieszankę turowej strategii z elementami RPG. W czasie zabawy zwiedzamy rozległe mapy, zbieramy surowce i rozbudowujemy swoje miasta. Oprócz tego w międzyczasie rozwijamy bohaterów, rekrutujemy jednostki i toczymy boje na pełnych detali mapach bitewnych.

Might & Magic: Heroes VII Download [PC]

Pobierz na pc

INFO/OPIS UPLOADU Gry

Nazwa Pobieranego Pliku: Might & Magic: Heroes VII.rar
Zawartość Pobieranego Pliku: .rar
Wersje Językowe: EN/FR/PL/IT/PT-BR
Haslo: brak

Wymagania Gry Might & Magic: Heroes VII Pełna Wersja

  • System operacyjny: Windows XP/Vista/7
  • Procesor: Intel Core i5 660 3.3 GHz/AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz lub lepszy
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 5850 lub lepsza

Nie Wiesz Jak Zainstalować?

Aby pobrać Might & Magic: Heroes VII Download wykonaj poniższe punkty.

1. Kliknij w Button Pobierz na PC.
2. Teraz poczekaj aż instalator Skidrow się pobierze na PC.
3. Po pobraniu instalatora uruchom go a następnie postępuj według wskazówek.
4. Na sam koniec instalacji będziesz musiał podać Cd-Key do twojej wersji gry od Skidrow.
5. Pobierz klucz Skidrow, następnie wpisz klucz w okienku i aktywuj grę. Jeżeli nie wiesz jak Pobrać klucz KLIKNIJ TUTAJ…

Filmik z Gry: Might & Magic: Heroes VII Pełna Wersja Download

Might & Magic: Heroes VII Pobierz na PC

Pobierz na pc


Autorzy wysłuchali sugestii fanów i w Might & Magic: Heroes VII Pobierz na PC przywrócili wiele rozwiązań, których brakowało w Heroes VI. Przede wszystkim zrezygnowano z uproszczonego modelu ekonomicznego, przywracając siedem odmian surowców w miejsce czterech. Każda frakcja dostała dwuwymiarowy ekran miasta z pojedynczymi animowanymi elementami (w „szóstce” to samo znalazło się dopiero po wypuszczeniu patcha 1.5). Usunięty został system transformacji podbitych zamków, więc np. zajęta Nekropolia nie przeobraża się już automatycznie we właściwy naszemu bohaterowi typ miasta. Jednostki straciły możliwość teleportowania się między lokacjami (znów konieczne jest korzystanie z karawan). Powróciło wykorzystywanie machin oblężniczych – balist, namiotów medyków i ich odpowiedników – podczas bitew. Ponadto przywrócono klasyczną księgę zaklęć i naukę czarów przez odwiedziny w miejskich Gildiach Magów.
Postanowiono natomiast zachować strefy wpływów na mapie przygody oraz rozbudowany model rozwoju herosów – w Might & Magic: Heroes VII Download nadal mamy wgląd we wszystkie drzewka umiejętności od samego początku zmagań i możemy planować ewolucję bohatera od początku do końca. Mapy przygody stały się bardziej otwarte, co przyczyniło się do położenia większego nacisku na aspekt eksploracyjny. W dodatku plansze zostały uatrakcyjnione dzięki większej rozmaitości form terenu oraz nowym interaktywnym elementom, dającym możliwość np. zużycia określonej ilości zasobów na wzniesienie mostu nad wąwozem. W miastach wprowadzono opcję mianowania gubernatora, wiążącą się z rozmaitymi korzyściami, oraz wykluczające się wzajemnie konstrukcje w schemacie rozbudowy. Z tą ostatnią innowacją wiąże się zwiększenie liczby jednostek z siedmiu do ośmiu na frakcję (w każdym mieście są dwa warianty istot najwyższego poziomu do wyboru). Trzeba też wspomnieć o urozmaiceniu form pól bitew oraz wprowadzeniu w starciach dużych premii za ataki z boku i od tyłu, co przełożyło się na pogłębienie warstwy taktycznej gry Might & Magic: Heroes VII Pobierz.

Filmik Pokazujący pobieranie i instalacje gier z naszej strony!

Pobierz grę Might & Magic: Heroes VII chomikuj.
Już jest Might & Magic: Heroes VII download.
Pobierz Might & Magic: Heroes VII crack.
Zagraj w najnowszą grę Might & Magic: Heroes VII za darmo.
Pełna Wersja gry Might & Magic: Heroes VII do pobrania na PC.
Might & Magic: Heroes VII pobierz grę Torrent.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *