Kona Pełna Wersja Download – Kôna Download PC

Kona Pełna Wersja Download – Kôna Download PC

Kona Pełna Wersja Download

Recenzja Gry: Kona Pełna Wersja Download

Kona Pełna Wersja Download to gra przygodowa FPP wzbogacona elementami survivalowymi. Jest to pierwszy duży projekt zlokalizowanego w mieście Québec zespołu Parabole. Akcja gry rozpoczyna się październiku 1970 roku w północnych rejonach prowincji Quebec, w chwili gdy powoli zaczynają już pojawiać się pierwsze oznaki zimy. Oś fabuły obraca się wokół konfliktu między natywną dla tego miejsca społecznością Cree, a bogaczem W. Hamiltonem, będącym posiadaczem Kona Pełna Wersja Download najbardziej dochodowych kopalni miedzi w regionie. Mężczyzna ten jest oskarżany o niszczenie świętych miejsc w celu zwiększenia swoich zysków. Nikt nie jest więc specjalnie zaskoczony, gdy ktoś dewastuje jego letni domek w górach. Hamilton uznaje wtedy, że najwyższy czas przejąć inicjatywę i wynajmuje weterana wojennego, a obecnie prywatnego detektywa, Carla Fauberta (w tej roli gracz). Jednak gdy mężczyzna przybywa na miejsce umówionego spotkania, odkrywa, że nie tylko nie może odnaleźć swojego pracodawcy, ale również cała lokalna społeczność przepadła bez śladu. Jego zadaniem staje się oczywiście odkrycie, co tak właściwie się tutaj wydarzyło Kona Pełna Wersja Download.

Kona Pełna Wersja Download [PC]

Pobierz na pc

Nie Wiesz Jak Zainstalować?

Aby pobrać Kona Pełna Wersja Download wykonaj poniższe punkty.

1. Kliknij w Button Pobierz na PC.
2. Teraz poczekaj aż instalator Skidrow się pobierze na PC.
3. Po pobraniu instalatora uruchom go a następnie postępuj według wskazówek.
4. Na sam koniec instalacji będziesz musiał podać Cd-Key do twojej wersji gry od Skidrow.
5. Pobierz klucz Skidrow, następnie wpisz klucz w okienku i aktywuj grę. Jeżeli nie wiesz jak Pobrać klucz KLIKNIJ TUTAJ…

Filmik z Gry: Kona Pełna Wersja Download

Kona Pełna Wersja – Pobierz

Pobierz na pc

W Kôna Download PC akcję obserwujemy z oczu bohatera. Gra stanowi połączenie survivalu z przygodówką. Zajmujemy się więc eksplorowaniem lokacji, gromadzeniem poszlak i przedmiotów oraz rozwiązywaniem zagadek logicznych. Na naszym wyposażeniu znajduje się aparat fotograficzny i notatnik, a po zgromadzeniu za ich pomocą odpowiedniej ilości materiałów jesteśmy w stanie zrekonstruować sceny z przeszłości. Poza prowadzeniem śledztwa konieczne jest również zadbanie o przeżycie bohatera. Teren, Kôna Download PC na którym toczy się akcja, obfituje w różnorodne zagrożenia, począwszy od niskich temperatur, aż po zamiecie śnieżne i wygłodniałe drapieżniki. Co gorsza, na nasze życie czyha nie tylko matka natura, ale również krwiożercze istoty z legend, takie jak wendigo. Broń w Kôna Download PC jest trudno dostępna i najczęściej trzeba polegać ma własnym sprycie.

Pobierz grę Kona Pełna Wersja chomikuj.
Już jest Kona Pełna Wersja download.
Pobierz Kona Pełna Wersja crack.
Zagraj w najnowszą grę Kona Pełna Wersja za darmo.
Pełna Wersja gry Kona Pełna Wersja do pobrania na PC.
Kona Pełna Wersja pobierz grę Torrent.
Graj w Pełną Wersję Gry Kona.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *