Call of Duty: Infinite Warfare Download – Pobierz Call of Duty: Infinite Warfare na PC

Call of Duty: Infinite Warfare Download – Pobierz Call of Duty: Infinite Warfare na PC

Call of Duty: Infinite Warfare Download

Recenzja Gry: Call of Duty: Infinite Warfare Download

Call of Duty: Infinite Warfare Download na PC Windows to kolejna odsłona serii Call of Duty. Tym razem za produkcję odpowiadają „ojcowie” cyklu, w postaci studia Infinity Ward, które po raz pierwszy mogło pracować nad grą aż trzy lata (wcześniejsze części od tej ekipy pojawiały się co dwa lata). Tytuł został oficjalnie ujawniony 2 maja 2016 roku wraz z Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Akcja produkcji rozgrywa się w zupełnie nowym uniwersum, z niewidzianymi wcześniej postaciami. W Call of Duty: Infinite Warfare Pobierz poszczególne kraje na Ziemi utworzyły sojusz United Nations Space Alliance, by wspólnie wyruszyć na podbój układu słonecznego. Niestety, jak to zwykle bywa, część ludzi jest przeciwna międzynarodowej współpracy i właśnie z nich utworzyła się organizacja Settlement Defense Front, która rozpętała wielką wojnę z UNSA. Gracze wcielają się w kapitana Reyesa – pilota Tier 1 Special Operations, który objął dowodzenie na potężnym statku wojennym Retribution i wraz ze swoją załogą musi powstrzymać siły SDF Call of Duty: Infinite Warfare Download.

Call of Duty: Infinite Warfare Download [PC]

Pobierz na pc

Nie Wiesz Jak Zainstalować?

Aby pobrać Call of Duty: Infinite Warfare Download wykonaj poniższe punkty.

1. Kliknij w Button Pobierz na PC.
2. Teraz poczekaj aż instalator Skidrow się pobierze na PC.
3. Po pobraniu instalatora uruchom go a następnie postępuj według wskazówek.
4. Na sam koniec instalacji będziesz musiał podać Cd-Key do twojej wersji gry od Skidrow.
5. Pobierz klucz Skidrow, następnie wpisz klucz w okienku i aktywuj grę. Jeżeli nie wiesz jak Pobrać klucz KLIKNIJ TUTAJ…

Filmik z Gry: Call of Duty: Infinite Warfare Pełna Wersja Download

Call of Duty: Infinite Warfare Pobierz na PC

Pobierz na pc

Nowe uniwersum w to nie jedyna poważna zmiana wprowadzona w Call of Duty: Infinite Warfare Download, gdyż również sama rozgrywka doczekała się rozmaitych nowości. Oczywiście w dalszym ciągu mamy do czynienia z efektowną pierwszoosobową strzelanką, ale tym razem, gracze nie tylko biegają i strzelają na ziemi, ale także zasiadają za sterami myśliwców Jackal, uczestnicząc w zaciętych podniebnych walkach. Natomiast statek wojenny Retribution jest swego rodzaju bazą wypadową, z której wybieramy kolejne misje fabularne, albo wyruszamy na raidy przeciwko wrogim maszynom. Co ważne, produkcja została zaprojektowana w taki sposób, by przez cały czas zabawy gracze płynnie przechodzili z jednego elementu rozgrywki do drugiego, bez zbyt częstych ekranów ładowania. Kampania fabularna to nie wszystko, co ma do zaoferowania Call of Duty: Infinite Warfare Pobierz na PC Windows. Oprócz niej przygotowano także multiplayer oraz tryb Zombie. Jest to oddzielna forma zabawy z własną linią fabularną i unikalnymi elementami rozgrywki Call of Duty: Infinite Warfare Chomikuj.

Pobierz grę Call of Duty: Infinite Warfare chomikuj.
Już jest Call of Duty: Infinite Warfare download.
Pobierz Call of Duty: Infinite Warfare crack.
Zagraj w najnowszą grę Call of Duty: Infinite Warfare za darmo.
Pełna Wersja gry Call of Duty: Infinite Warfare do pobrania na PC.
Call of Duty: Infinite Warfare pobierz grę Torrent.
Graj w Pełną Wersję Gry FIFA 16.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *