Battleborn Pełna Wersja Download – Battleborn Pobierz na PC

Battleborn Pełna Wersja Download

Battleborn Pełna Wersja Download

Recenzja Gry: Battleborn Pełna Wersja Download

Battleborn Pełna Wersja Download to nowatorski FPS, który stosuje wiele rozwiązań rodem z gatunku MOBA. Mamy tu do czynienia z dziełem zespołu Gearbox Software, doświadczonego producenta pierwszoosobowych strzelanin (spod jego ręki wyszły m.in. serie Brothers in Arms i Borderlands). Gra ukazuje nam wizję świata, w którym mroczna siła, znana jako Varelsi, doprowadziła do zagłady wszystkich gwiazd we wszechświecie poza jedną. Floty pięciu pozbawionych domu frakcji – urwanych z najprzeróżniejszych bajek – spotykają się w tym ostatnim ocalałym systemie słonecznym o nazwie Solus, co skutkuje rozpoczęciem wojny o zasoby i przestrzeń do życia, toczonej w zróżnicowanych środowiskach planet owego układu. W momencie premiery gry dostępnych było 20 postaci o bardzo dużym stopniu zróżnicowania. Mamy tu zarówno Oskara Mike’a, „klasycznego” żołnierza rodem z Call of Duty, jak i uzbrojonego w dwa miecze pseudo-samuraja Rutha oraz Thorn, zwinną elfkę strzelającą z łuku. Z czasem pula postaci powiększyła się za sprawą dodatków DLC. Battleborn Pełna Wersja Download oferuje dwie zasadnicze formy rozgrywki – kooperacyjną kampanię fabularną dla maksymalnie pięciu osób oraz rywalizacyjne rozgrywki wieloosobowe.

Battleborn Pełna Wersja Download [PC]

Pobierz na pc

Nie Wiesz Jak Zainstalować?

Aby pobrać Battleborn Pełna Wersja Download wykonaj poniższe punkty.

1. Kliknij w Button Pobierz na PC.
2. Teraz poczekaj aż instalator Skidrow się pobierze na PC.
3. Po pobraniu instalatora uruchom go a następnie postępuj według wskazówek.
4. Na sam koniec instalacji będziesz musiał podać Cd-Key do twojej wersji gry od Skidrow.
5. Pobierz klucz Skidrow, następnie wpisz klucz w okienku i aktywuj grę. Jeżeli nie wiesz jak Pobrać klucz KLIKNIJ TUTAJ…

Filmik z Gry: Battleborn Pełna Wersja Download

Battleborn Pełna Wersja – Pobierz

Pobierz na pc

Te drugie wystąpią w rozmaitych trybach. Jednym z nich jest Incursion, w którym dwie pięcioosobowe drużyny, wspierane przez dziesiątki droidów („minionów”), próbują przebić się przez wrogie fortyfikacje i zdewastować kryjące się za nimi bazy. Podczas spotkania postacie rozwijają się, dążąc do osiągnięcia maksymalnego poziomu doświadczenia. Przy każdym awansie wybieramy jedną z dwóch zdolności, które często diametralnie się od siebie różnią; na 7. poziomie otrzymujemy umiejętność ostateczną („ulti”). Po zakończeniu meczu rozwój ulega zresetowaniu. Oprócz tego występuje tu ogólna progresja konta, wyrażająca się odblokowywaniem nowych postaci za sukcesy w pojedynkach i w kampanii oraz zdobywaniem wirtualnej waluty, służącej do nabywania takich dóbr, jak „skórki” czy alternatywne pakiety umiejętności dla bohaterów. Jedną z cech wyróżniających Battleborn Pobierz na PC jest przyjemna dla oka grafika w komiksowym stylu (korzystająca z techniki cel-shading). Za kierunek artystyczny produkcji odpowiada Scott Kester, który przedtem pracował nad serią Borderlands. Na koniec warto zaznaczyć, że w odróżnieniu od wielu gier z przypiętą etykietką przedstawiciela gatunku MOBA, Battleborn Pobierz na PC nie jest oparty na modelu płatności free-to-play – to „normalna”, płatna produkcja AAA.

Pobierz grę Battleborn Pełna Wersja chomikuj.
Już jest Battleborn Pełna Wersja download.
Pobierz Battleborn Pełna Wersja crack.
Zagraj w najnowszą grę Battleborn Pełna Wersja za darmo.
Pełna Wersja gry Battleborn Pełna Wersja do pobrania na PC.
Battleborn Pełna Wersja pobierz grę Torrent.
Graj w Pełną Wersję Gry Battleborn.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *